CENÍK

Možnost pronajmutí celého objektu, ale i jednotlivých pater.

LETNÍ SEZÓNA (LETNÍ PRÁZDNINY)

Celá chalupa: 2 800,- Kč/den
Přízemí: 1 800,- Kč/den
Podkroví: 1 800,- Kč/den

MIMO SEZÓNU

Celá chalupa: 2 300,- Kč/den
Přízemí: 1 500,- Kč/den
Podkroví: 1 500,- Kč/den

Průměrná cena na osobu a noc se odvíjí od využití kapacity celého objektu. Při plném využití domu připadne na jednoho člověka méně než 250,- Kč/noc. Tedy platí, čím víc lidí přijede, tím víc se Vám Váš pobyt u nás vyplatí.

V ceně jsou zahrnuty místní poplatky, dřevo na vytápění, spotřeba vody, elektřiny do 300kWh v NT a 70kWh ve VT. Vyšší spotřeba bude dopočítána dle platných tarifů E-on.


OBJEDÁNÍ A STORNO PODMÍNKY:
Pro závaznou rezervaci požadujeme zaplacení zálohy ve výši 30% z celkové ceny pobytu. V případě zrušení pobytu ze strany zákazníka za méně než 30 kalendářních dnů před nastoupením pobytu činí storno poplatek 100% zaplacené zálohy. Doplatek ubytování je splatný v den nástupu na ubytování. Při příjezdu prosíme o složení kauce 1 000,- Kč na případné poškození vybavení. Kauce je vratná při předání chaloupky v původním stavu. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení finanční částky. Zaplacením zálohy zákazník souhlasí s objednacími a storno podmínkami.

TERMÍNY:
Červen, červenec, srpen pronájem pouze jako týdenní pobyt od soboty do soboty. Chalupu nabízíme jako celek, ale můžete si pronajmout jednotlivá patra zvlášť s možností požadavku neobsazovat zbylou část jinými hosty za příplatek 200 Kč/den.